Jestem architektem wnętrz. Skończyłam Łódzką Szkołę Projektowania i Reklamy - kierunek Architektura Wnętrz.
Od lat pasjonuje mnie realizowanie marzeń klientów, o pięknych i funkcjonalnych wnętrzach. Zajmuję się architekturą mieszkań i firm. Sprawiam, że otaczający nas świat staje się piękniejszy. Pracuję nad tym, aby miejsce w którym najczęściej przebywamy, było przytulne i przyjemne dla oka. Aby było to miejsce, w którym czujemy się dobrze sami, z rodziną czy też z przyjaciółmi.
Istotne dla mnie jest, aby zaprojektowane przeze mnie wnętrza były nie tylko piękne, ale też funkcjonalne oraz zgodne z gustem i potrzebami osób dla których je wykonuję. Spełnianie oczekiwań klientów jest najważniejsze. Największą nagrodą dla mnie jest zadowolenie klienta, dlatego do każdego projektu podchodzę z radością i entuzjazmem, który pozwala mi zaprojektować zarówno wnętrze domu jednorodzinnego, czy miejsce użyteczności publicznej jak i nawet jedno pomieszczenie w trzypokojowym mieszkaniu.
Uważnie wsłuchuję się w oczekiwania klientów, których sugestie i spostrzeżenia w dużym stopniu wzbogacają moją pracę i umożliwiają mi realizowanie coraz bardziej wysublimowanych projektów.
Zadowoleni klienci doceniają moją wiedzę, umiejętność słuchania, konsekwencję i wyniki pracy. Kreatywnie podchodzę do realizacji powierzonych zadań. Moje zdolności organizacyjne zaangażowanie i dyspozycyjność pomagają mi w skutecznym wykonywaniu zawodu.

Współpracuję z dystrybutorami:
• oryginalnych tapet ściennych;
• tynków dekoracyjnych;
• różnego rodzaju podłóg;
• płytek, ceramiki oraz armatury;
• oraz innych materiałów stosowanych do wykańczania wnętrz.