O mnie

Jestem otwarta na nowe wyzwania

Nazywam się Beata Bandura-Maciąg. Jestem architektem wnętrz. Skończyłam Łódzką Szkołę Projektowania i Reklamy - kierunek Architektura Wnętrz.

Od ponad 20 lat pasjonuje mnie realizowanie marzeń klientów, o pięknych i funkcjonalnych wnętrzach.
Zajmuję się architekturą mieszkań i firm. Sprawiam, że otaczający nas świat staje się piękniejszy. Pracuję nad tym, aby miejsce w którym najczęściej przebywamy, było przytulne i przyjemne dla oka. Aby było to miejsce, w którym czujemy się dobrze sami, z rodziną czy też z przyjaciółmi.

Istotne dla mnie jest, aby zaprojektowane przeze mnie wnętrza były nie tylko piękne, ale też funkcjonalne oraz zgodne z gustem i potrzebami osób dla których je wykonuję.

Spełnianie oczekiwań klientów jest najważniejsze. Największą nagrodą dla mnie jest zadowolenie klienta, dlatego do każdego projektu podchodzę z radością i entuzjazmem, który pozwala mi zaprojektować zarówno wnętrze domu jednorodzinnego, czy miejsce użyteczności publicznej jak i nawet jedno pomieszczenie w trzypokojowym mieszkaniu.

Uważnie wsłuchuję się w oczekiwania klientów, których sugestie i spostrzeżenia w dużym stopniu wzbogacają moją pracę i umożliwiają mi realizowanie coraz bardziej wysublimowanych projektów. Zadowoleni klienci doceniają moją wiedzę, umiejętność słuchania, konsekwencję i wyniki pracy. Kreatywnie podchodzę do realizacji powierzonych zadań. Moje zdolności organizacyjne, zaangażowanie i dyspozycyjność pomagają mi w skutecznym wykonywaniu zawodu.

Zakres moich usług obejmuje między innymi:

Propozycje aranżacji wnętrza w formie rzutów i wizualizacji 3D

Po akceptacji wersji ostatecznej - rysunki szczegółowe dla wykonawców

Projekt hydrauliki, w tym ogrzewania podłogowego jeśli konieczne

Rysunki wykonawcze ułożenia podłóg, wyliczenia płytek ceramicznych

Projekt sufitów podwieszanych

Projekt punktów elektrycznych

Kolorystyka

Projekt dodatkowych elementów architektonicznych (np. zabudowy z płyty karton-gips, półki, kominki )

Detale wykończeniowe

Projekty łazienek

Projekt oświetlenia - rozmieszczenie źródeł światła

Dobór materiałów, oraz wskazanie miejsca ich zakupu

Projekt mebli kuchennych, pokojowych, garderób - rysunki wykonawcze,

Konsultacje z wykonawcami.

Nadzór nad pracami budowlanymi i wykończeniowymi,

Wyjazd z klientem w celu wyboru i zakupu materiałów

Wyróżnienia

Staram się, aby zaprojektowane przeze mnie wnętrza były nie tylko piękne, ale też funkcjonalne oraz zgodne z gustem i potrzebami osób dla których je wykonuję.

Krystian G.

Super wykonanie i jakość projektu! Serdecznie polecam Panią Beatę!

Paulina B

Wyjątkowe i oryginalne pomysły na aranżację mieszkania, dostosowane do stylu klienta. Gorąco polecam!

Agnieszka D.

Pani Beata to profesjonalistka pod każdym względem. Jej pomysły są niewyczerpane. Każdy projekt był świetny. Ciężko było się zdecydować, ponieważ wszystko było dopracowane w każdym szczególe. Ponadto pełne zaangażowanie. Polecam z całego serca.

Virginia R.

Współpraca z Panią Beatą przebiegała bardzo sprawnie. Zawsze wysłuchała wizji i życzeń klienta oraz dobrze doradziła. Polecam!